Reply on: Z #38311:
Asi bol vedúci smeny na dispečingu ten dobrý, a nie ten blbec.
Mená si nepamätám...
Mená si nepamätám...
Takže Kajdi má u mňa ďalšie mínus.. Aj keď on má tých minúsov už nekonečne veľa a žiadne ďalšie toto číslo nezníži viac.
Johny D
- v piatok rano 7935-36 navstivila Ustredne dielne v JD