Reply on: Z #38311:
Asi bol vedúci smeny na dispečingu ten dobrý, a nie ten blbec.
Mená si nepamätám...
Mená si nepamätám...
Takže Kajdi má u mňa ďalšie mínus.. Aj keď on má tých minúsov už nekonečne veľa a žiadne ďalšie toto číslo nezníži viac.
Johny D
- 1703 o 20.40 h. docasne odisiel na plnicku z linky 20/3, hradila ho nejaka transparentna Karosa B 741 z 1. DPA