A na Žižkovej nejaká avia zaparkovala... Takže zdržanie ďalších zopár minút...
a aby humoru nebolo malo, tak tusim 1616 isiel 3 minuty na to po Trnavskej ceste s napisom "401 ZVLASTNA JAZDA - VIANOCNE TRHY".
milannco
6621 - 202 - 13:25 cez Kollárovo nám. ako Porucha vozidla
1803 - 39
3615 - 80 - ako porucha vozidla okolo 9:15 cez Vazovovu
4089 - 81/1
4202 - 81/5
4948 - 94 - chválim vodiča - dopoludnia som mal česť z Vyšehradskej až na Vazovovu. Vodič robil skutočne čo mohol, žiadne zbytočné spomalenia, vrámci môžnosti príjemná a pohodlná a rýchla jazda.
Neviete koľko vozov vypadlo z linky 212 počas tej obchádzky? resp. vypadol vôbec nejaký?