Reply on: mrcheef #37833:
Neviete mi vysvetlit /bud tu alebo cez mail/, co znamena pri tej novej linke 191 "Petrzalka-Juh" a "Orechova"?
taky maly skolkar na celu elektricku zahlasil "Nasleduje zastavka Nad luckami" ? po otvoreni dveri na dalsej zastavke hlasil "Nad luckami" ? Dalej rovnako hlasil aj Lackovu a Borsku, cela elektricka sa na tom dobre zabavala ? potom uz vystupil ? (normalne hlasenie zastavok totiz nefungovalo...zacalo fungovat az od zastavky Alexyho)
tr3mp