hehe, co som poobede zazil...nastupim na Segnerovej do 79xx+79xx, dvere sa zavru a cakam hlasenie nasledujucej zastavky...no to aj prislo ale v necakanej podobe
taky maly skolkar na celu elektricku zahlasil "Nasleduje zastavka Nad luckami" ? po otvoreni dveri na dalsej zastavke hlasil "Nad luckami" ? Dalej rovnako hlasil aj Lackovu a Borsku, cela elektricka sa na tom dobre zabavala ? potom uz vystupil ? (normalne hlasenie zastavok totiz nefungovalo...zacalo fungovat az od zastavky Alexyho)
taky maly skolkar na celu elektricku zahlasil "Nasleduje zastavka Nad luckami" ? po otvoreni dveri na dalsej zastavke hlasil "Nad luckami" ? Dalej rovnako hlasil aj Lackovu a Borsku, cela elektricka sa na tom dobre zabavala ? potom uz vystupil ? (normalne hlasenie zastavok totiz nefungovalo...zacalo fungovat az od zastavky Alexyho)
Sommelier
?
A Pat milionov v BB zostalo. Vsak oni ju tam za 2 roky poslu znova, no nie je to perfektne ?