frenky: ale to už si spomínal, že u nás sa nič nedotiahne do konca a tak to aj je. Páni z DP si zaumienili, že vodiči budú mať košele, tak kúpili bohvieaké... ajkeď neviem presne, nedržal som....
a pravdu má aj Johny D, keď píše, že väčšina ľudí si to ani nevšimne.... ? , moji spolužiaci ani nevedia rozdiel medzi autobusmi TAM, Ikarus, alebo nedajbože im povedať že tá kĺbová Karosa je Karosa.Oni si pod slovom Karosa predstavia výletný "krátky" autobus ?
a pravdu má aj Johny D, keď píše, že väčšina ľudí si to ani nevšimne.... ? , moji spolužiaci ani nevedia rozdiel medzi autobusmi TAM, Ikarus, alebo nedajbože im povedať že tá kĺbová Karosa je Karosa.Oni si pod slovom Karosa predstavia výletný "krátky" autobus ?
Sommelier
?
A Pat milionov v BB zostalo. Vsak oni ju tam za 2 roky poslu znova, no nie je to perfektne ?