3613 - 180
3619 - 50
1611 - 31
4215 - 81
4956 - 84
7106 - 8
Ako čítam, počas víkendu nás znovu čaká výluka na Košickej, čo znamená, že sa blíži návrat linky 82 na Dulovo nám. a Hlavnú stanicu. Aleluja, radujme sa, do školy budem vstávať o 10 minút neskôr. ? ?
3619 - 50
1611 - 31
4215 - 81
4956 - 84
7106 - 8
Ako čítam, počas víkendu nás znovu čaká výluka na Košickej, čo znamená, že sa blíži návrat linky 82 na Dulovo nám. a Hlavnú stanicu. Aleluja, radujme sa, do školy budem vstávať o 10 minút neskôr. ? ?
Mike
Re #37392 frenky: 1066 lebo je šrot ako všetky ostatné, akurát ma nové (alebo novo natreté?) oplechovanie, aby sa vlkä nebáli nastúpiť.
a z informácii tuto + agentúra jpp + vlastné pozorovania + analýzy a dedukcie si pamätám 1114 ešte predposlednú zimu ako zimnú hotovosť v časti Petržalky. No a tušim aj tu bolo v novinke, že 1114 pôjde do plynu a 1121, o ktorej sa tradovalo, že už dlho čaká v ohrade na plyn, ju pre účely zimnej hotovosti v Petržke nahradí.
A mnou vymenované vozy sú (až na 1131) v premávke, preto by som ich poslal na GO. Zimné hotovosti, čo sú aj Tebou spomínané 1061 a 1096 mňa , ani bežné vlkä absolútne netrápia...
? ?