Reply on: TeBeCe #37248:
hm, 1062 som dnes videl, mal som aj tú česť sa ním viezť, ale po dvoch zastávkach som radšej vystúpil a počkal na ďalšiu 22. Ale v podobnom stave sú aj 1123 a 1133, ľutujem tých ľudí, čo tými vozmi musia cestovať a ešte viac vodičov, čo s tou hromadou hrdze, špiny, gumy a nitov musia jazdiť... Ja by som to nedokázal... ?
frenky
Vcera vsak na 21/7. bola 1512 aj s takym mladym vodicom s ciernymi vlasmi a briadkou. Bol tiez v BEUSackom, so sponou na kravate a dokonca mal na pristrojovke polozenu aj ciapku beusacku. Jeho jazda bola perfektna, plynuly rozjazd, brzdenie. ?