Reply on: TeBeCe #37248:
hm, 1062 som dnes videl, mal som aj tú česť sa ním viezť, ale po dvoch zastávkach som radšej vystúpil a počkal na ďalšiu 22. Ale v podobnom stave sú aj 1123 a 1133, ľutujem tých ľudí, čo tými vozmi musia cestovať a ešte viac vodičov, čo s tou hromadou hrdze, špiny, gumy a nitov musia jazdiť... Ja by som to nedokázal... ?
frenky
- v pondelok 2.5. ostala okolo 7:00 1612 z 26/1. visieť pre poruchu v zákrute za "malým" tunelom smerom do DNV
- včera na poobedný (cca 17:35) fajront potrhala klinové remene 1218 na zastávke Hradištná smer ASMN z 21/9.