Emo: Na Matadorke to občas robia ked ľudia čakajú na zastávke... má to asi taký význam že ked bežis od internátov vieš že si máš pohnúť lebo už pôjde. Mne toto pomáha asi 3krát do tyzdna, chodím na 22:20 a niekedy hodné hodné moc sprintujem ked idem zo strany kostola.
Devincan