Reply on: dpmb #36893:
Vsetko su len nahradne diely, ved je to len jedna velka skladacka... aj vacsie nehody v DPB boli a co dokazali urobit. Pozri na staru 4912 aku mala nehodu z tatrou na Lafranconi, bola odstavena a potom ju urobili... a zober si aky bol rok a na akej urovni bola technika.http://imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=ikarus_280&no=358&id=27302aeef1f022f2f1f9f421
Majo