Darro: To auto, čo si videl pred trolejbusom, bolo to, čo narazilo vzadu do trolejbusu. Oni ho potom odtlačili, aby mohli obnoviť premávku. A druhé auto, ktoré bolo nabúrané menej, pravdepodobne išlo opačným smerom a asi to prvé do neho nabúralo potom, čo nabúralo do trolejbusu. Ale to sú len dohady, neviem ako to bolo presne. Takže do trolejbusu nabúralo len tam vzadu.
Marko
Chlapci keby vám bolo niečo stalo v električke napr. infarkt tak by sa vám pravdepodobne poskytovala okamžitá pomoc na mieste a nie až potom čo vás vytiahnu polomrtveho z električky, veď ide o život človeka je drahší než to či budú kvôli tomu meškať električky.... nemyslíte??? ?