Reply on: Darro #36794:
Chlapci keby vám bolo niečo stalo v električke napr. infarkt tak by sa vám pravdepodobne poskytovala okamžitá pomoc na mieste a nie až potom čo vás vytiahnu polomrtveho z električky, veď ide o život človeka je drahší než to či budú kvôli tomu meškať električky.... nemyslíte??? ?
Cesty srotu su totiz nevyspytatelne...
Prazak
Otazka: proc se kvuli nevolnosti cestujici zastavuje doprava tramvaji? Kdyz je nekomu blbe, tak snad vystoupi a jede se dal, ne? Viz prispevek Johnyho D z nedele...