imhd.sk
Bratislava
Banská Bystrica
Hlohovec
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin
Nitra
Nové Zámky
Piešťany
Poprad-Tatry
Považská Bystrica
Prešov
Prievidza
Ružomberok
Senica
Skalica
Spišská Nová Ves
Trenčín
Trnava
Zvolen
Žilina
Slovakia and the world
Find line, stop, vehicle, text
Nearest stop
Sign up
Log in
Sign up
Log in
imhd.sk
Menu
en
Slovensky
Sign up
Log in
Sign up
Log in
News
Useful Information
Getting to the Airport
Travelling Between Stations
Animals on the Transport
Bicycles on the Transport
Night Transport
Step-free Access
Services From/To Depots
Request Stops
Contacts
Photos
Discussion
Vehicles
History
Fun
Nearest stop
clear sky
34 °C
en
Slovensky
Bratislava
Banská Bystrica
Hlohovec
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin
Nitra
Nové Zámky
Piešťany
Poprad-Tatry
Považská Bystrica
Prešov
Prievidza
Ružomberok
Senica
Skalica
Spišská Nová Ves
Trenčín
Trnava
Zvolen
Žilina
Slovakia and the world
Newsletter
Enter your e-mail
Add
Facebook
Twitter
Instagram
Our apps
Our apps
Copyright
Terms
Privacy
About imhd.sk
Contact
Powered by
Copyright © imhd.sk, 2000 – 2026
Schedules
Journey
Planner
Maps
Tickets
Menu
Discussion Forum
› Operations Forum
Add post
Add post
Add reply
Edit comment
Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with
Terms of use
.
Add attachment
Submit
Zdenko
4 Apr 2005
#36761
Rate positive
Rate negative
Len aby bolo jasne, tak prispevok
#36757
som nepisal ja. Niekto si robi dobry den.
LUK
4 Apr 2005
#36760
Rate positive
Rate negative
Reply on:
LUK
#36754
:
Ja som si myslel aký som aktuálny a oni sú tu už aj fotky... d3k0 -> ?
Andy
4 Apr 2005
#36759
Rate positive
Rate negative
Reply on:
Mat3j
#36758
:
Takze radsej chces byt kamionom zrazeny v aute? V tomto pripade by si to asi neprezil...
Mat3j
4 Apr 2005
#36758
Rate positive
Rate negative
Ad nehoda: Zostal som v soku... Hlavne z tych krvavych flakov na podlahe. To musela byt ina sila..Este ze nikto nezomrel...
Som isiel asi posledny krat busom (ale nesiel).... ☠
zdenozz
4 Apr 2005
#36757
Rate positive
Rate negative
poznate Mira jazdí na trolejbuse
d3k0
4 Apr 2005
#36756
Rate positive
Rate negative
Reply on:
TeBeCe
#36753
:
Aj tu je uz extra update zamerany na bus
frenky
4 Apr 2005
#36755
Rate positive
Rate negative
Reply on:
sandokán
#36737
:
ak by sa dalo, bol by som rad, keby sa jedna kopia toho mailu usla aj mne. ?
Dopravak: mohol by si mi tu prosim ta nechat nejaky mailovy kontakt na teba? Mam na teba par otazociek. ?
LUK
4 Apr 2005
#36754
Rate positive
Rate negative
Havarovaný autobus bol z L70. Vyše 20 zranených... ?.
TeBeCe
4 Apr 2005
#36753
Rate positive
Rate negative
http://www.bleskovky.sk/?cid=64202&sid=10&ref=top_story
Andy
4 Apr 2005
#36752
Rate positive
Rate negative
Ten kruhový objazd je vraj uzavretý.
MB
4 Apr 2005
#36751
Rate positive
Rate negative
ráno 82 - 3620 (skutočne dobre udržiavaná Karosa!!!)
50 - 3002 - neotváral stredné dvere
poobede - v nejakej 205 (neviem číslo) otváral len predné dvere, tak to vyzeralo ako nejaká zájazdová trolejbusová doprava ? ? ?
180 - 3143, 3641
31 - 1808
74 - 2512
191 - 1120
84 - 4953
94 - 4952
...
Prajem príjemné popoludnie!
Andy
4 Apr 2005
#36750
Rate positive
Rate negative
Na kruhovom objazde pri pristavnom moste je vraj nehoda autobusu a kamiónu, ale neviem či MHD.
Johny D
4 Apr 2005
#36749
Rate positive
Rate negative
Pre zaujimavost:
20: ne: 1032, 1701, 1021, 1006, 1813
26: so: 1514; ne: 1813
27: so: 1023; ne: 1009
29: ne: 4840, 4214
83: so: 2800, 2813, 2812, 2814, 2811, 2825, 2819, 2809, VN 2829, 2823
83: ne: 2818, 2810, 2814, 2809, 2820, 2813, 2626, 2800, VN 2829, 2513
? M: 2404/10
504: so: 1306; ne: 1307
Prispel frenky
2822 - niekolko dni je docasne odstaveny
Johny D
4 Apr 2005
#36748
Rate positive
Rate negative
2513 vcera okolo 17. h. vypadol na linke 83/10, neskor ho nahradil 2404
TeBeCe
4 Apr 2005
#36747
Rate positive
Rate negative
Reply on:
Dopravák
#36744
:
pokazena suprava T6 blokovala premavku
Mike
4 Apr 2005
#36746
Rate positive
Rate negative
Reply on:
Dopravák
#36744
:
Nejaké problémy na križovatke Americké nám... Na čele kolóny stála 7909+10 na 11/7, ktorú prišli riešiť dielenskí z Krasňan.
Viď aj transport.imhd.sk
Darro
4 Apr 2005
#36745
Rate positive
Rate negative
Ľudia prepošlite mi ten mail od sandokana alebo ako sa volá. To chcem vedieť, aj zaplatím.
Dopravák
4 Apr 2005
#36744
Rate positive
Rate negative
Čo sa dnes zas dialo? Po 08:30 všetky eliny od Kamenného po Americké námestie stáli... ?
Mike
4 Apr 2005
#36743
Rate positive
Rate negative
Reply on:
sandokán
#36737
:
Podaj trestné oznámenie.
P. S. ja mám naopak s 1 menovaným iba dobré skúsenosti...
Prazak
4 Apr 2005
#36742
Rate positive
Rate negative
Kdy uz bychom se, pekne prosim ☺ mohli dockat toho schematu kolejove harfy blavackych vozoven? Kdysi to tu kdosi sliboval...
Start
Previous
7296
7297
7298
Next
End
Change view
Structure
plain
tree
Order
descending
ascending
Posts on page
10
20
50
100
Date and time of posts
Relative time (2 minutes ago)
Absolute time (20 Jan 2026 18:43)
Set
Search in topic
Search text
Date from
Date to
Search in discussions
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search
can be found here
.
Andy