JohnyD: Nevieš čo sa dnes stalo s tou c.83 čo tam stál na zastávke Peknikova dobre dlho zo zapnutými smerovkami? Išiel som okolo ale nič som nevidel žeby len porucha?
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ❤ ? ? ☠ ?
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ...troska na spestrenie
Max