Tak tomuto som vazne nepochopil!! Asi pred 15minutami dosla este rozobratejsia 4827-cka do VOZOVNE PETRZALKA!Nechcem nic vraviet dopredu, ale asi ten voz uz skoncil!!! ?
Vieš že to čo robíš je na tomtom fóre zakázané?
Umyselné a nepodmienené zaberanie fóra a kopírovanie
príspevkov niekoľkokrát za sebou je zakázané!!!
Mal by si sa nad tým zamyslieť...keď to mu nechápeš tak
nech ti mamička vysvetlí ?
Počúvaj, ty špinavý nepozvaný debil, čo tu máš čo diktovať, kto má a kto nemá reagovať na tvoje výlevy debilít, keď si sa sem dokotil z nejakého lazu a začal tu slušných, nevinných ľudí zaplavovať svojimi imbecilitami bez pýtania?
Tomáš