No, nasi najvyssi pani z DPB asi opat zaspali a zabudli, ze sa v noci menil cas... ? dnes rano este stale v busoch svietil zimny cas... ?
A okrem toho o 6:51 isiel od Slimaku nejaky zahadny Ik435...zeby ZV L50?
A okrem toho o 6:51 isiel od Slimaku nejaky zahadny Ik435...zeby ZV L50?
Marko
To bol asi ikarus - fantomas alebo si mal vydiny ?