Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Este taký malý bonz, pán vodič na linke c.90 vozidlo 4093 by sa aj mohol pozerať do zrkadla kým sa rozhodne zavrieť dvere a vôbec by nevadilo keby aj zazvonil že! O 21:28 bol pri Inchebe a ľudia vzadu nastupovali este dvaja vonku a on si začne zatvárať dvere. Fucker.
O 20:35 zastávka Polus smer Kukučínová išiel na linke c.50 ZV1002. Vo vozidle mal hodiny o presne 30min. pozadu. Zaujímavé.
Zajtra tu máme veľkonočný pondelok, tak horsa chlapci do hasičských zbrojníc každý vyfasuje jednu cisterničku 815 a ide sa oblievať ?
Reply on: fazik #66666:
na to že mne si mail neposlal,tak ti píšem tu aby som mal istotu že to prečítaš... PETO 5220 mal tak isto BAN ako aj Qwerťak,je zaujímavé,že pred par dňami (2-3 dozadu) PETO 5220 mohol pridávať príspevky na iMHD a Qwerťak nie.Ako to že práve teraz PETO 5220 zase nemôže prispievať??? čo ma on študovať niečo o IP adresách??? keď ty nevieš bloknuť IPčku tak aby jeden bol bloknuty a druhy nie. tak ako to bolo pred tým... Registrácia mala byť zavedená od nového roku (1.1.2005) pokiaľ viem aj s novým názvom stránky. S Bonzakom (Qwerťakom) to mame vyriešene,že nebude prispievať sprostosťami.Ako si si všimol tak aj tak prispieva a nepíše sprostosti ako vtedy.
Pekne sviatky aj tebe.
Reply on: frenky #36572:
co ty vies... vzhladom na technicky stav.. mozno ho nema!!!
Reply on: frenky #36572:

Asi doteraz jazdil iba s Ikarusom-automatikou ?
Reply on: frenky #36572:
hehe, skús, uvidíš ako zareaguje... nevidel si niekde aj takú 4100 ? ?
Jo a tomu srandistovi na 4090 co robil rano, by mal niekto povedat, ze ma aj 2. prevodovy stupen. On pozna iba 1. (ktoru vytaca do strasnych otacok) no a potom az podvyzivenu 3. a 4. ?‍☠️
Reply on: TAXI TAXI #36569:
mohol to byt ZV. Preco nie.
Inak zo 4.DP dnes robia ZV 4836 (velice pekny voz to zacina byt) a 4837 (700/1.)
1002 robi 710/1.

na 90 je dnes stala skladba vozov: 4090, 4089 a 1003 ? no a okrem toho by tam mali byt este zo dva klbaky, ktore chodia aj na 92 no a tie nemam

na 93 zhruba toto: 4805 ? , 4214, 4849, 4836 (ako ZV na 93/7.) plus este ine sroty...
Inak ta 4214 ma volaku divnu prevodovku. Pri brzdeni skuci ako Voith-ka ? Mozno tam ma fakt Voith-ku, ale pre mna, ako cloveka Petrzalskych pomerov neznaleho, je to novinka...
Reply on: TAXI TAXI #36569:

To bol asi ikarus - fantomas alebo si mal vydiny ?
No, nasi najvyssi pani z DPB asi opat zaspali a zabudli, ze sa v noci menil cas... ? dnes rano este stale v busoch svietil zimny cas... ?
A okrem toho o 6:51 isiel od Slimaku nejaky zahadny Ik435...zeby ZV L50?
Marko, Max: Tak jej treba mali ju rozflakat po celej Zochovej aby ľudia pochopili že ten podchod tam neni na okrasu. Kazdy deň tam vidím tých dementov prebehovat. Asi si urobím prednú radlicu s klincami na škodovku. 🙂
Reply on: Marko #36565:
ja sa len čudujem, že to tým duochodcom za to stojí - takto riskovať život... ponaučenie si mali zobrať z tej udalosti čo sa tam stala naposledy, keď tam niekoho seplálil Tambus - duochodkyňa si potom kľudne umrela, ale vodičovi ostane na celý život trauma z toho že niekoho zabil + zranili sa mu cestujúci vo voze ?
- 2615 po 18. h. docasne odisiel z linky 83/3 na plnivku, nahradil ho ZV ik 435 (ev. c. som nevidel)

26: 1306
27: 1013
43: 2710
83: 2829, 2812, 2615, 2813, 2818, 2801, 2822, 2810, VN 2814, 2819
? ZV neprelusteny ik 435/3
504: 1614

2822 po niekolkych dnoch opat v premavke
2816 posledne dva dni v premavke chybal (pre zaujimavost vcera miesto neho 2829 a dnes uz vyssie spominany 2615)
Reply on: Max #36564:

Je mi ľúto tej škodovky, toho debila mala poriadne trafiť rozbehnutá tatra 815 a rozflákať ho po ceste že po ňom nič nezostane a potom by si hádam ostatní zobrali ponaučenie a chodili by podchodom. Ale takýchto kamikadzov našťastie nie je mnoho ?
Ďalší duochodca so samovražednými sklonmi asi pred desiatimi minútami prechádzal krížom cez cestu pri výjazde z podjazdu na Hodžovom nám. Neúspešne... ? Týchto šialencov asi nezastaví nič, ani betónové zátarasy. Spomínaná osoba zrejme ženského pohlavia v šedo-čiernom oblečení sa síce ešte hýbala, ale vyzerala dosť zle (tak ako škodovka čo ju nabrala).
V smere z Kollárovho námestia na Nový most boli uzavreté oba jazdné pruhy.
Možno by nebolo od veci zaviesť novú dopravnú značku - prechod pre duochodcov a zákaz vstupu duochodcom.
Reply on: Zdenko #36562:
...ma to ale jeden hacik... piatok nie je sobota.
Reply on: Darro #36551:
Aj keby nebol sviatok, vsetko by chodilo ako cez SO/NE, takze to mas uplne jedno. ?

MB (príjemné prežitie Veľkonoč sviatkov)

Dve z troch dnešních deväťdesiatok: 4089, 4090
Reply on: Johny D #36557:
2403 som videl tuism na 96 nedavno

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.