Reply on: Max #36262:
Tak to je posledné na svete čo by som chcel vidieť, ako mi holku semele električka. To radšej nežiť ako také zažiť.Re #36264 7111: Ani neviem ako to napísať, ale jednoducho si hovädo a viac na teba nemám slov.
Viem, že to nebola chyba DP, ale každý DP by sa mal čo najviac postarať o bezpečnosť ľudí. Napríklad aj systémom aký majú vo Viedni. Medzi električkami je reťaz s piktogramom zákaz prechádzania. Reťaz zároveň zabraňuje akémukoľvek prechodu. Ak to zachráni čo len jeden život za 50 rokov stojí to za to.
Inak vo Viedni mali nedávno nejakú vážnu DN, keď električka doslova prerezala na polovicu autobus. Boli aj mŕtvi, ak si dobre pamätám dve deti a jedna staršia pani.
Johny D