Jeeezis už zasa. Vieš frenky ľudia majú tendenciu pliesť sa do veci do ktorých sa pliesť nemajú,ale aj mňa (vsevedkovi sa ospravedlňujem) by teoreticky zaujímalo kto to je a prečo je to take tajné? Ale ja už teraz mám tusaka kto to je... Matej aké známe meno... Prečo sa tak musím volať?
takze uz aj M&M zacina prispievat? ☺ Ze ho pozdravujem, ked s nim budes. ?
Ámos Keynes
A čo takto mať L202 z Dolných honou až na Dlhé diely + niečo ako dnešná L33 kvôli intervalu.