Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Doplnenie z vikendu a dalsich dni
Sobota:
- pre zladovatenu komunikaciu na Ceste mladeze nepravidelne premavala linka 43
- 17 minut stala elektrickova doprava pre zastavkou Mlada garda, pretoze v 5-ke odpadol cestujuci

Nedela:
- pocas dna sa od kamena rozbilo sklo na autobuse linky 67
(V)

- 2630 po 19.30 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/10, nahradil ho ZV 2820

Pondelok:
- v rannych hodinach par minut stali elektricky na krizovatke Radlinskeho - Vazovova pre znecistenu kolajovu vyhybu
- kratko pred 9.30 h. a nasleden aj od 10.10 h. do 10.30 h. stala premavka troelejbusov 206 a 209 a autobus na linke 49 v useku medzi Vlarskou a Klenovou ulicou v oboch smeroch pre zle zaparkovane auta
- pred 14. h. nepremavali elektricky v krizovatke Mileticova - Zahradnicka pre poruchu elektricky linky 14
- taktiez pred 14. h. nepremavali elektricky aj na Stefanovicovej pre poruchu elektricky linky 8
- po 16. h. stali 11 minut elektricky aj na Racianskej ulici, tentokrat pre poruchu elektricky linky 3
(V)

- 2405 v rannej spicke bol na linke 83/12, popoludni ho nahradil 2624
- ZV 2620 pocas celej popoludnajsej spicky na linke 34/7
- 2630 o 14.42 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/1, nahradil ho ZV 2824
- 7729-30 okolo 16. h. docasne vypadol na linke 5/2 (ze by odtahoval pokazenu 3-ku do vozovne??), neskor ho nahradil ZV 7118
- 7812-11 okolo 16.30 h. docasne vypadol na linke 1/3, neskor ho nahradil ZV 7715
- 2940 od 16.35 h. vypadol na linke 83/11 pre poruchu (odstaveny na konecnej Pri krizi - o 17.22 h. odchod bez tabul prec, pred 18. h. prichod do Dubravky bez tabul a ludi s tym ze zastavoval medzi zastavkami a otvaral a zatvaral dvere a o 18.05 h. odchod do vozovne casovo akoby po sluzbe, s tym ze na semafore nezabudol este otvorit a zatvorit dvere), az do konca sluzby bez nahrady
- 2606 o 17.41 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/4, bez ZV
- 7783-84 po 18. h. vypadol na linke 12/5, neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV 7706

34/3 - 1402 ?

Utorok:
- 2606 pred 12. h. docasne vypadol na linke 34/3, neskor ho nahradil ZV 2816
- ZV 7717 pred 12.30 h. na linke 1/9, neskor ho nahardil 7828-27
- 7946-45 po 16. h. vypadol na linke 5/2, neskor ho nahradil ZV 7076 a napokon 7835-36
- 7748-47 popoludni vypadol na linke 1/5, neskor ho nahradil 7765-66
- 7759-60 popoludni vypadol na linke 1/8, neskor ho nahradil 7732-31
- 2606 o 17.32 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/3, nahradil ho ZV 2816
- 2612 po 17.40 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/5, neskor ho nahradil ZV 3604
- 2630 po 18.30 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/4, nahradil ho ZV 2823
- tou postihnutou supravou, o ktorej pisal KLF bola 7919-20 na linke 5/4, ktoru neskor az do konca sluzby nahradil ZV 7076

Vyprava podla poradia:
1: 7801-02, 7797-98, 7803-04, 7833-34, 7748-47, 7775-76, 7739-40, 7759-60, 7828-27n, 7723-24
? M: ZV 7717/9; 7765-66/5; 7732-31/8
5: 7931-32, 7946-45, 7907-08, 7919-20, 7843-44, 7733-34, 7937-38, 7841-42, 7929-30, 7837-38, 7921-22, 7904-03, 7911-12
? M: ZV 7076/2 a 4; 7835-36/2
12: 7821-22, 7812-11, 7779-80, 7722-21, 7813-14, 7749-50
20: 1023, 1009, 1018, 1002, 1005, 1004, 2826 ?
22: 1031, 1128, 1017, 1062, 1134, 1004
26: 2826 ?
27: 1021, S 1024
34: 2830, 2626, 2606, 2827, 2814, S 2809, 2405, 2403
? M: ZV 2816 dvakrat/3
35: 3525, S 3508
83: 2812, 2825, 2820, 2630, 2612, 2829, 2813, 2811, S N 2800, 2801, 2404, 2401, 2823
? M: ZV 2823/4; ZV 3604/5
380: 1914
382: 1111
504: 1824
Kamarát: Ale ja si nič nemyslím, práve naopak. Len som zyvknutý, že nikto nezastavuje vozidlá, ktoré evidentne prekračujú maximálne hodnoty hluku. Za to nikto techničák neberie, ale ak nemáš hmlovku tak ako máš mať už ťa buzerujú.
Andy super, máš pravdu 🙂 ...

Amos vieš ja nie som taká páka, ako si tu o mne myslia ľudia. Veľa veci je v skutočnosti úplne inak ako sa môže zdať. Áno s tou hlučnosťou tiež ma napadla 4400... No len tak ja nerád porušujem zákony, navyše nemám vodičské oprávnenie na akékoľvek motorové vozidlo pod 50cc, ale o necelý rok sa to zmení... Takže s tým traktorom len po dedine...
Reply on: Kamarát #36008:
A tie úpravy áut, čo si niekto spraví tri diery do výfuku a myslí si aký je in lebo robí hluk, či amerikanske motorky niekto kontroluje.
Ale môže sa ti stať, že práve traktor PZ zastaví. Tam majú istotu, že nebudeš niekoho kamarát.
A garantujem ti, že sú vozidlá, ktoré vyhlášku porušujú a nie len dymivosťou(Ik280) a hlučnosťou(4400).
Reply on: Valdo #35988:
Skús sa spýtať na magistráte, ten je správca komunikácie, na ktorých sú zastávky.
Reply on: Kamarát #36011:
To je jasné, c... 🙂
Reply on: Vševedko samofandivý #35978:
A, už si mu to vysvetlil. ?
Reply on: Prazak #35977:
Skôr ťa ošidia v Prahe. Tam sa kupuje 90 dňová, čiže 4 x 90 = 360. V Bratislave si kúpš 4 x trojmesačnú a máš to 365 respektíve 366 dní.
7956 ma namiesto kolies asi kladiva, ktorymi pri jazde trieska po kolajach ? videne a pocute vcera aj dnes...
Andy: no ale moc si na nepresvedčil o tom že si spôsobilý viesť mot.vozidlo, nuž dám ti testovu otázku: Vodič mot.vozidla alebo električky musí mať u seba:
a) len vodičský preukaz
b) len doklady predpísané pre prevádzku vozidla
c) doklady predpísané pre vedenie a prevádzku vozidla... No tak ako? 🙂
Reply on: Kamarát #36008:
Ale to nikto nekontroluje..
Reply on: Kamarát #36008:
? ? ?
Andy: súrne to potrebujem vedieť... Lebo zo starej kosacky a podobných hovadin som si skonstruoval za pomoci stareho otca, taký záhradný traktor. A že či príliš huči lebo chcem s ním ísť na pozemné komunikácie.
Reply on: Kamarát #36006:
Takéto detaily sa nik v autoškole neučí.. 🙂
Andy: nechápem... Ja normálne sa budem báť že ma niekedy zrazís... Ani sanitku by si mi hneď nezavolal až ked bude neskoro...

inak mam prosbu. Čítal som si vyhlášku a tam je nadpis 'technická nespôsobilost vozidiel na premávku'... No a v bode 14 sa píše ' ak objemový obsah kyslicnika uhoľnáteho v spalinach benzínového zážihového motora ale stupeň dymivosti zápalného naftového motora alebo vonkajší hluk vozidla prevyšujú povolenú hodnotu." hej. No a nikde som nenašiel tu povolenú hodnotu. A preto sa pýtam niekoho kto má autoškolu za sebou že aká tá hodnota je. A či je možné že nejaké vozidla Mhd ju porušujú. To je celé...
ti dvaja sa nikdy nepochopia!!! ? ? ? ? ?
Reply on: Andy #36003:
to ja len tak. Tá narážka na to či si schopný viesť motorové vozidlo bola aktuálna ?
Reply on: Kamarát #36001:
?
Reply on: Kamarát #36001:
Andy ? ? ?
KLF: jasné. Samozrejme že nie som zranení. Fuu ja som doma. Len ja som si nebol istý či sa to stalo s tvojím fúrikom alebo nie...

andy: ty by si najprv napísal na imhd. Veď človeče ako prvé musíš zavolať sanitku!.. To mi ani nehovor lebo hneď zajtra idem na dopravný inšpektorát, pretože asi potom nie si duševne spôsobilý viesť vozidlo...

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.