Reply on: d3k0 #35515:
Takto nejak som to videl minulu ci predminulu zimu, niekde pri slimaku, chodnik a zastavka odhrabana a vsetko narvali na cestu potom prisiel pluh a ten vsetko nahadzal na zastavku a chodnik nazad a to predpokladam fungovalo az to roztopenia snehu ? ? ?

Mike
Asi v tom istom čsae sa nepremávalo na/z Kramárov (napr. na L204 vynechali min. asi 3 odchody smer Valašská, 212 podobne), premávka trolejbusov bola nepravidelná ešte aj 2 hodiny potom (asi do 12.hod)- zmeškané vozy sa išli napájať na svoje odchody = v tom čase veľa trolejbusov ako služobné jazdy. ? ?