Reply on: d3k0 #35515:
Takto nejak som to videl minulu ci predminulu zimu, niekde pri slimaku, chodnik a zastavka odhrabana a vsetko narvali na cestu potom prisiel pluh a ten vsetko nahadzal na zastavku a chodnik nazad a to predpokladam fungovalo az to roztopenia snehu ? ? ?

fobust
Dnes rano isli za sebou dve trojky, potom patka a uplne narvata jedenastka, tlacil som sa ako sardinka... Zrejme operativne stiahli z linky 17 vozidlo na linku 3. Mali ju dat radsej na linku 11...