tulenique> asi isiel do vozovne ked tam nic nemal...
ja som dnes zas videl supravu na linke 4 ktora mala vpredu tabulu Sluzobna jazda a normalne brala ludi...a setci boli spokojni
ja som dnes zas videl supravu na linke 4 ktora mala vpredu tabulu Sluzobna jazda a normalne brala ludi...a setci boli spokojni
Turbo
a ty sa tomu divis?
ved nasi sprosty cestujuci by nastupili do elektricky aj keby tam vobec nemala cislo linky - minule sa nam pokusali dostat do kachcny na Vyjnorskej ulici, ich vobec nezaujimalo, ze to je KACHNA K2 (ktora tam v zivote nepremavala), dalej ze nema vo vtacej budke cislo likny, a aj to, ze sme mali cedulu "Sluzobna jazda".