tulenique> asi isiel do vozovne ked tam nic nemal...
ja som dnes zas videl supravu na linke 4 ktora mala vpredu tabulu Sluzobna jazda a normalne brala ludi...a setci boli spokojni
ja som dnes zas videl supravu na linke 4 ktora mala vpredu tabulu Sluzobna jazda a normalne brala ludi...a setci boli spokojni
Kockac
- okolo jednej som videl na Obchodnej 7704ku ako zalozak na linke 9, o nieco neskor sla aj opacnym smerom;
- 37 o 17:38 spod Noveho mosta vypadla a bola (s 10minutovym meskanim) nahradena 4840kou.