Reply on: Vrtacik #35025:
Inak... kdesi som cital (aj som si to vyratal) ze odhliadnuc od kupy auta, je cestovanie 4 osob gumokolom o dost lacnejsie a o DOST vela pohodlnejsie... a argument ze znecistujem mesto??? pochybujem ze novy maly gumokol znecisti mesto viac ako stary hrdzavy naftovy autobus ktory pri kazdom rozbehu vypusti oblak cierneho dymu...
Andy