Homologizáciu schvaľújú naše úrady. Skôr ide o to, že ich požiadali o pomoc, ale Ikarusu sa do toho nechce lebo už tie vozy nevyrábajú. Inak neviem prečo by sa výrobca mal vyjadrovť ku prestavbám vozidiel. Ak to spravia všetko podľa noriem a bude to homologizované Ikarus sa môže aj roztrhnúť a nič proti tomu nespraví.
frenky