Slovanista21: no problém to je. Je totiž rozdiel zssk je trošku pokrokovejsia oproti DPB. Dostať sa do železničného depa, ako iste vieš, keďže tam blízko máš aj školu a často tam chodíš s blackjackom. No do vozovne sa tak ľahko nedostaneš, možno len po známosti a navyše kvôli tvojmu veku tam sa nemáš takmer žiadnu šancu dostať... Vidíš, keby si mal 18 možno by si mohol, ale takto určite nie.
? ? ? ? ☺ ? ? ? ? ? ? ?

Andy