zastavky su "odhrnute" len co je pravda, niekto sa na to zvysoka vyflakol....schody na zastavke Botanicka zahrada su uplne zasypane, iba co ten sneh ludia trochu uchodili...priam na zabitie ?
(d3k0 info)
(d3k0 info)
Mike