KEDY SEM NAPISETE NOVY CP PRE LINKU 82???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? BUDICEK !!!
a tiez aj skrizeny trolejbus pod kolibou
ale u nas svietilo slniecko a po snehu ani stopy, tak neviem

Vševedko