Joj no dnešné cestovanie bolo niečo fantastické... vodiči jazdili tak ako to ja milujem... písať ako to nebudem lebo by mali po prémiách hehe. Celkovo musím pochváliť vodiča 1407 na doobednej zmene veľmi kvalitná a hlavne bezpečná jazda, kiež by sa to dalo povedať o vodičoch na linke č.201 nehovorím o všetkých ale niektorý jazdia desne.
Darro