Dneska rano som videl 6307 na linke 207 a bola vybavena systemom BUSE. Krom toho este nejake dva prazdne spoje isli do vozovne Trnavka (o takomto case dost neobvykle) a jeden mal BUSE, len neviem ci bol 6239 alebo 6269...
Ospravedlňujem sa všetkým dispečerom, ale aspoň je sranda a dnes mám obzvlášť dobrú náladu. Niečo ako tie obzvlášť prepečené pečivo z císarskej pekárne.
Nie, to nie je kórejčan. tí vyzerajú všetci rovnako. Pozri toto je celá rodina ? ? ? ? ? ? ? ? ? , samozrejme štvorgeneračná.
Toto ? je predseda petičného výboru z Tepličky.
Teraz otázka na tvorcov. Pri obrázkoch a novinkách sa čísl vozov používajú v takomto tvare, #6315. Nemohol by to byť hneď aj link do katalógu? Bolo by to dosť fajn.
Dnes som išiel zo 7109 na 14 a hlásenie fungovalo ale nejako potichu. No ak si dobre pamôtám niekto tu písal, že už funguje nahlas. Ako je to možné, niekto vo vozovni to dáva naschvál potichu alebo to robí vodič? Malo by sa s tým niečo spraviť.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
frenky
Na 504 bola 1815. ?