Reply on: Vševedko #34157:
To bude asi tým, že koľko Čechov denne stretnem ja a koľko ty. Ale každopádne mám pocit, že Slovák sa rýchlejšie naučí po česky a ako Čech po Slovensky.keď som bol v lete v Prahe tak som sa zúfalo snažil naučiť Martina ia, ie, iu. Bola to dosť sranda, nevedel tie písmená spojiť strašne ich oddeloval. Dosť sme sa na tom rehotali.
Martin Fundárek