Reply on: Emo #34170:
Nie, to nie je kórejčan. tí vyzerajú všetci rovnako. Pozri toto je celá rodina ? ? ? ? ? ? ? ? ? , samozrejme štvorgeneračná.Toto ? je predseda petičného výboru z Tepličky.
Teraz otázka na tvorcov. Pri obrázkoch a novinkách sa čísl vozov používajú v takomto tvare, #6315. Nemohol by to byť hneď aj link do katalógu? Bolo by to dosť fajn.
Vrtacik
...a myslim ze chyb je tam tiez viac.