Reply on: Vrtacik #34133:
Ja zvláštne, že v Košických Solarisoch dokázali Poliaci dať nápisy správne. Možno to niečo hovorí a istej dávke arogancie či ignorancie.Je zvlástne, že slovák dokáže hovoriť po Česky za chvíľu ale Čech po Slovensky sa to nenaučí za celý život. Poznám jedinú výnimku a to Donutila.
Liberecak
http://www.mhdcr.biz/tram/liberec/vyhybky/01.jpg
Povoleno smat se ? ? ? ?