Všetkým diskutujúcim a dispečerujúcim ŠNR ? ? ☺
Do pár dní možno bude aj silvestrovská mimoriadna výprava.(!)
Tie posilové linky + nočáky.
Ináč, nebol tam žiaden plyňák. Iba ak 2614, ale ten robil ZV vo vozovni.
Do pár dní možno bude aj silvestrovská mimoriadna výprava.(!)
Tie posilové linky + nočáky.
Ináč, nebol tam žiaden plyňák. Iba ak 2614, ale ten robil ZV vo vozovni.
)...
ale nie. No treba uznať že tender na nové autobusy je naozaj pravda len škoda že sú staršie skoro ako ja... Heh. Myslíš že mňa teší take niečo že ráno budem stat na zastávke a priletí taká diera na zastávku... veď v tom zmrznem ale to číslo 4955 je veľmi pekné asi si ten voz oblubim dúfam že bude dobrý.
Darro
tebece: No to ja som sa tlačil v Carrefoure... Hehe neodporúčam tam ísť ráno tam bolo cca. 4000 ľudí a bola zábava ked otvorili dvere... ale aj tak som nezohnal telefón.