Reply on: pista #33930:
konala sa zvyčajná ND pri príležitosti neplánovaného výskytu gumokolu v dráhe kovokolu niekde pri PKO.
Ved to bola totalna blbost.
Inak tu v Sturove po sto rokoch kupili nove Karosy. Este jeden offtopic - ten novy GVD neni zly. Velmi ma potesil vlak Ex Jaroslav Hasek. Pohodlie za rozumnu cenu.
Andy