kto je juro co pridaval novinku o 4089? som sa akurat dnes viezol tou 88/4 kde to jazdilo... a kukam ze sup a tu to uz je... wow.
A keď tu bolo Citaro, tak ho pri Technopole nejaký vodič nabúral aj lepšie...
Však prečo by mali stále testovať len jazdu vo voľnom priestore, treba to aj trochu otrieskať, nech sa ukáže kvalita. 
Tomáš
Andy: Asi tak nejako podobne to visim, heh ?