Fliačik: Jazdíš zajtra poobede nejakú 37?
A keď tu bolo Citaro, tak ho pri Technopole nejaký vodič nabúral aj lepšie...
Však prečo by mali stále testovať len jazdu vo voľnom priestore, treba to aj trochu otrieskať, nech sa ukáže kvalita. 
Zdenko
Re #32212 Andy: AD 31/39: No to by som sa tesil aj ja. Lenze vzdy ked sem poslu daky autobus na testovanie, musi sa niekde pokazit, alebo niekto s nim nabura, ale taky je zivot.
Re #32213 Tomáš: A moznoze ten klucik zabudli vyrobit, nie?