Dnes bolo daco na Trnavke? Dvaja ludia mi volali ze tam nechodia trolejbusy.
Inak chvilu predtym bolo nieco na Vajnorskej po Zlate Piesky, kazali vo vysielacke dat dole zberace.
Inak chvilu predtym bolo nieco na Vajnorskej po Zlate Piesky, kazali vo vysielacke dat dole zberace.
❤ ☠ -z blueboardu.
pitto32
dolor zapni ICQ, posli mi ideme kecat