Nejake (ako vzdy) neuplne novinky zo soboty:
- okolo jednej som videl na Obchodnej 7704ku ako zalozak na linke 9, o nieco neskor sla aj opacnym smerom;
- 37 o 17:38 spod Noveho mosta vypadla a bola (s 10minutovym meskanim) nahradena 4840kou.
- okolo jednej som videl na Obchodnej 7704ku ako zalozak na linke 9, o nieco neskor sla aj opacnym smerom;
- 37 o 17:38 spod Noveho mosta vypadla a bola (s 10minutovym meskanim) nahradena 4840kou.
(voz 7751+2)
CeCo
Inac, ak chcete zazit sofera nervaka, chodte z , smer Petrzka, odchod 7:26; sofer uz pri vystupovani cestujucich zvoni ako nervak.
Mimochodom, na Patronke je uz nehorazne zdrzanie - 10 minut..., neda sa s tym nieco urobit? /Pasy pre MHD, prednostne svetla.../