Dnes som si vsimol toto:
11/9 isla z HL.STZ.ZSR. (???) Na florianskom namesti som sa tesil, aka prazdna trojka to bude, ale po prblizeni k zastavke som si vsimol ze to je prave 11/9. Bolo to o 15:18. A prave 15:18 ma 11/9 odchod zo zastvky Vazovova smerom do Race. Neviem teda co to bolo, ci ten voz musel ist na stanicu otocit sa, ci to bola nahrada za pokezeny voz alebo za zalozak. Ale kludne nas mohol z Florianskeho nam. zobrat. Bohuzial som nedovidel, ci na Vazovovej uz brala ludi, ale mam pocit ze nie. Jano ak nieco k tomu vies, napis, ak ne nevadi.
11/9 isla z HL.STZ.ZSR. (???) Na florianskom namesti som sa tesil, aka prazdna trojka to bude, ale po prblizeni k zastavke som si vsimol ze to je prave 11/9. Bolo to o 15:18. A prave 15:18 ma 11/9 odchod zo zastvky Vazovova smerom do Race. Neviem teda co to bolo, ci ten voz musel ist na stanicu otocit sa, ci to bola nahrada za pokezeny voz alebo za zalozak. Ale kludne nas mohol z Florianskeho nam. zobrat. Bohuzial som nedovidel, ci na Vazovovej uz brala ludi, ale mam pocit ze nie. Jano ak nieco k tomu vies, napis, ak ne nevadi.
dnes (teda uz vcera) bola na linke 180
Jano
- 7829 ako záložný vozeň na niektorej z karlovesko - dúbravských elektrčiek ( 9:03 h. išla smerom do Karlovej Vsi pod mostom Lafranconi )
- 8:55 h. z Dúbravky išiel záložný vozeň ( číslo neviem ) na linke 12/5, nahrdil ho od Šafarikovho nám. vozeň 7737 - 38
- 4098 ako záloha na linke 88 ( 10:55 h. zo Šafarikovho nám. )
- 2820 vypadol na linke 83/5, nahradil ho 2203
- 2821 aspoň keď som s ním išiel o 11:13 h. z Ovsišťa do Dúbravky nefungoval mu označovač cest. lístkov oproti druhým dverám pri kočíkovom priestore - mám taký pocit, že vodič o tom nevedel. Ide o linku 83/6