Reply on: Rammsteinman #31227:
P2 Pan Rammsteinman:-D
Už sa to vraj odstránilo.
A ak by som to prehliadol aj dnes, tak sa p;jdem odviezť a zistím.
Este tam posadit nejakeho Vietnamca za pult a mame vystarano ?
Emo