Reply on: frenky #31164:
Upresnil by som ta aby si si pozrel dispecera dozadu, a aj hlavnu stranku ale vidim ze ides cez WAP takze keby som ti na to odpisal hocico, Andy by mal zase recicky ze pre mna neexistuje den, kedy by som do niekoho na diskusii nevrtal.Tak som radsej ticho ?

COLOR