Reply on: frenky #31164:
Upresnil by som ta aby si si pozrel dispecera dozadu, a aj hlavnu stranku ale vidim ze ides cez WAP takze keby som ti na to odpisal hocico, Andy by mal zase recicky ze pre mna neexistuje den, kedy by som do niekoho na diskusii nevrtal.Tak som radsej ticho ?
d3k0
Re #31130 fobust: By sa ti Dubravka podakovala. A navyse na Spitalsku chodia 2 linky (7/17+11) zatial co na Obchodnu len 5ka...
Re #31153 Tatrovečka: Nezrusia, starosta na tej linke trva