Dnes 2011 na 83 !!!
Teda CNG VRAKY su fakt VRAKY!!! Su to VRAKOSY. Nic ma nepresvedci o opaku. Zatial nebol tyzden, za ktory by som nevidel aspon dva pokezene draciky. A ked sa bude celad drakovo-plynovo-KAROSOvych autobusov rozsirovat na tych 200 ks, tak urcite budem denne vidiet aspon dva vykapate CNG VRAKY...



,OK 4801(3)
uz nie je vela moznosti, uz asi len okolo 5 suprav...
Okrem toho sa mi segra dnes stazovala, ze okolo nej presla elektricka smer Malacky

Nie ze by som ho ja nepoznal, ale treba raz z casu na cas otestovat aj vodicov 

, 2400(7?)
dnes na skkusobnej jazde elektricka 7719 a jeden plynovy klbak ( s dimovymi sklami )
Jano
- 7729-30 o 16: 35 h. odisiel do vozovne z linky 5/15 asi pre nejaku poruchu
Vyprava:
35: 3518, 3617
41: 3504
83: 2938, 2300, 2830, 2932n, 2940, 2514, 2811, 2814, S N 2805, 2401, 2945, 2817, 2515
M: ZV 2813/4