...a ja zajtra na 5/14...
Teda CNG VRAKY su fakt VRAKY!!! Su to VRAKOSY. Nic ma nepresvedci o opaku. Zatial nebol tyzden, za ktory by som nevidel aspon dva pokezene draciky. A ked sa bude celad drakovo-plynovo-KAROSOvych autobusov rozsirovat na tych 200 ks, tak urcite budem denne vidiet aspon dva vykapate CNG VRAKY...



,OK 4801(3)
uz nie je vela moznosti, uz asi len okolo 5 suprav...
Okrem toho sa mi segra dnes stazovala, ze okolo nej presla elektricka smer Malacky

Nie ze by som ho ja nepoznal, ale treba raz z casu na cas otestovat aj vodicov 
dnes na skkusobnej jazde elektricka 7719 a jeden plynovy klbak ( s dimovymi sklami )
Z
71:2934(1), 2930(8)
81:4309, 4846, 4510(4?6), 4924(8)
85:4805(5), 4940(6)
96:4951(1)
198:1218(6)
Od vcera mame vonku aj 4804 so svojim vodicom/68
? - kde je otaznik, tam som si nie ista s poradim