Reply on: TeBeCe #30529:
Hej? A poznal aj moj? ? ?
A ukoncenie som mal este zabavnejsie - otocil som sa v Ruzinove a vyrazil naprazdno do vozovne. Presiel som 2 zastavky, a musel zastavit kvoli suprave 3xK2(S) stojacej v zastavke
Na cele vykapata 7107 (L8), ktora sa nevedela pohnut a furt pistala dverami
Uz to chceli kuplovat (za nim konciaca K2S), ale napadlo ma este ju resetnut (na cca 30s odpojit baterky), tak som si (ako najiniciativnejsi a najmladsi z tamojsej skupinky vodicov) pod nu lahol, resetol, a cuduj sa svete, po resete uz aj nahodila linkac, a bola ochotna sa pohnut
Dverami sice pistala stale, ale len pocas statia
Tak vysadil ludi a stal sa z neho konciaci voz (aj tak uz vraj siel na posledne kolo)
Takze z Ruzinova sla zaujimava suprava - poruchova K2S, konciaca K2S, premavkova K2 (L14), konciaca 2xT6, premavkova K2S (L8) a este daco, co som uz nevidel, a za nim este urcite konciaca 2xT6
Cestujuci po zastavkach a protiiduci vodici mali urcite srandu

.
aNTI
88: 4098, 4093, 4100/4
97: 1830/3, 1203/6, 1814/9, 1816/11
83: 2512/5, 2813/7, 2826, 2829/11
96: 4206/2, 2307/6, 2511, 2310, 2943