93/5 4845 mal o 13:45 problem nastartovat motor, takze sa vynechal jeden odchod. O 14:05 vodic motor zazracne nakopol a o 5 minut na to odisiel do vozovne.
Dnes ráno okolo 7.45 hod. bola Riazantská v smere k Polusu kompletne upchatá. Autobus L50 s odchodom z OD Slimák 7.39 hod. -> Aupark vôbec nešiel, ďalší ostal trčať (cca 10 minútové zdržanie) v zápche na Riazantskej. Na križovatke Riazantská-Vajnorská prebieha rozkopávka električkovej trate. Pri cestovaní z tohto smeru treba počítať až s 10-50 min. zdržaním...
Priselec: Chhh... no dobre tak prepáčte pán vodič 4940 že som vám tak škaredo od hnevu napísal, ale aj tak prosím, trošku citu do tej jazdy veď sme pri brzdení padali na naše huby. Priselec, stačí? Hehe
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
TeBeCe