93/5 4845 mal o 13:45 problem nastartovat motor, takze sa vynechal jeden odchod. O 14:05 vodic motor zazracne nakopol a o 5 minut na to odisiel do vozovne.
Dnes ráno okolo 7.45 hod. bola Riazantská v smere k Polusu kompletne upchatá. Autobus L50 s odchodom z OD Slimák 7.39 hod. -> Aupark vôbec nešiel, ďalší ostal trčať (cca 10 minútové zdržanie) v zápche na Riazantskej. Na križovatke Riazantská-Vajnorská prebieha rozkopávka električkovej trate. Pri cestovaní z tohto smeru treba počítať až s 10-50 min. zdržaním...
Priselec: Chhh... no dobre tak prepáčte pán vodič 4940 že som vám tak škaredo od hnevu napísal, ale aj tak prosím, trošku citu do tej jazdy veď sme pri brzdení padali na naše huby. Priselec, stačí? Hehe
Hehe, ale 3 a pol mesiaca som tu nebol a web fungoval Sice je pravda, ze cestovne poriadky som pekne krasne spravoval spoza velkej mlaky, ale inak sa o vsetko starali ostatni (napr. nove updaty, odpovedanie na maily userom, atd). Heh, len musim podotknut, ze drvivu vacsinu updatov som pridal uz v maji
Beus: Pekne napisane, ale pochybujem, ze niekto da pre tento web len-tak dajme tomu nejakych 20000 (aby sme neboli prilis narocni) za mesacnu prevadzku + niekolko nasobne viac tisic na pravidelny upgrade servera (na ktorom je mimochodom umiestnena aj nasa konkurencia, ktora ma stale silnu potrebu rypat - vid Diskusne forum). A to by este musel byt web nejakou organizaciou, lebo neviem o tom, ze by sa dali sponzorovat sukromne osoby alebo neformalne zdruzenia. Tiez neviem, co mas na mysli pod "mensimi protisluzbami", ak to zaroven nema byt reklama Proste nechcem dojst do stavu, ked pod mojim vedenim nastane upadok webu jednak z dovodu, ze nebudem mat dostatok casu sa mu venovat a dvak kvoli tomu, ze popularita iMHD natolko zvysi navstevnost, ze web bude reagovat velmi pomaly - co konieckoncov nastalo aj vcera... Ale ani ja si velmi neviem predstavit tento web ako komercny - uz len kvoli jeho zameraniu.
Darro: Ale no, spratok jeden, co si to dovolujes pisat o vodicovi 4940! Do toho ta predsa nic, on je vodic a on urcite najlepsie vie, ako s tym jazdit
Max: Ale sak to su predsa mestske farby, tak zltozelena! Sice zilinske, ale to nevadi
Valec: Lenze nie sme organizacia, takze sa s nikym dohadovat nemozme. Ved uz kvoli tomu skoncilo viac obchodnych rokovani...
COLOR: Prerod? Hehehe, no vidim, ze to mas vymyslene lepsie nez vsetci ostatni
A daco aj z disposudka: 4096 uz zase na 68 preplnenom odchode 13.15 z Bajkalskej. A tusim 2010 na 78.
Najzarážajúcejšie je, že som v stredu videl ako poobede ide na špičku na L191 tuším 1612 a na L68 som pri STArene videl kraťas. To dožere najviac, keď sa v tej L68 potom tlačíš.
priselec :)
Beus: Pekne napisane, ale pochybujem, ze niekto da pre tento web len-tak dajme tomu nejakych 20000 (aby sme neboli prilis narocni) za mesacnu prevadzku + niekolko nasobne viac tisic na pravidelny upgrade servera (na ktorom je mimochodom umiestnena aj nasa konkurencia, ktora ma stale silnu potrebu rypat - vid Diskusne forum). A to by este musel byt web nejakou organizaciou, lebo neviem o tom, ze by sa dali sponzorovat sukromne osoby alebo neformalne zdruzenia. Tiez neviem, co mas na mysli pod "mensimi protisluzbami", ak to zaroven nema byt reklama
Darro: Ale no, spratok jeden, co si to dovolujes pisat o vodicovi 4940! Do toho ta predsa nic, on je vodic a on urcite najlepsie vie, ako s tym jazdit
Max: Ale sak to su predsa mestske farby, tak zltozelena! Sice zilinske, ale to nevadi
Valec: Lenze nie sme organizacia, takze sa s nikym dohadovat nemozme. Ved uz kvoli tomu skoncilo viac obchodnych rokovani...
COLOR: Prerod? Hehehe, no vidim, ze to mas vymyslene lepsie nez vsetci ostatni
A daco aj z disposudka: 4096 uz zase na 68 preplnenom odchode 13.15 z Bajkalskej. A tusim 2010 na 78.