Reply on: Darro-DIESEL #30479:
Najzarážajúcejšie je, že som v stredu videl ako poobede ide na špičku na L191 tuším 1612 a na L68 som pri STArene videl kraťas. To dožere najviac, keď sa v tej L68 potom tlačíš.
Prototyp uz v 1990-tom existoval (1930 tusim, samozrejme nie ST este vtedy), staci pokracovat...
Niektorym vozom by sa tym aj zlepsila akceleracia
(ked si spomeniem na taku 4895), a kazdopadne by boli hlukpohlcujuce, vzduchcistiace, a vydrzali by desatrocia


Darro-DIESEL